Tennisvereniging 'de Noord'
desc

Indeling/uitslagen bibbercompetite

 

Vrijdag 15 november

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

 

 

 

19.15

Josin van der Berg+Henriette Bosma

Hidde Veenstra+Karla van Oosten

 3-6 1-6

20.30

Klaasjan Bruins+Wieke Kiers

Wim Noordhof+Mirjam Wijma

 2-6 4-6

20.30

Job Mol+Margriet de Boer

Folkert Boonstra+Saskia Walstra

 0-6 2-6

 Vrijdag 22 november

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

Folkert Boonstra+Saskia Walstra

Josin van der Berg+Henriette Bosma

 4-6 7-5 10-5

19.15

Job Mol+Margriet de Boer

Erik van Deel+Baukje de Haan

 1-6 2-6

20.30

Ben Vegter+Ieta de Jong

Wim Noordhof+Mirjam Wijma

 6-7 1-6

20.30

Hidde Veenstra+Karla van Oosten

Henk Solle+Wimmie Beving

 6-1 6-1

 Vrijdag 29 november

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

Wim Noordhof+Mirjam Wijma

Job Mol+Margriet de Boer

 6-2 6-2

19.15

Klaasjan Bruins+Wieke Kiers

Erik van Deel+Baukje de Haan

 6-7 6-1 5-10

20.30

Folkert Boonstra+Saskia Walstra

Henk Solle+Wimmie Beving

 6-0 6-1

20.30

 

 

 

 Vrijdag 13 december

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

 Josin van der Berg+Henriette Bosma

Klaasjan Bruins+Wieke Kiers

 6-0 6-4

19.15

Wim Noordhof+Mirjam Wijma

Hendrik Hijlkema+Sandra Hijlkema

 6-3 4-6 5-7

20.30

 

 

 

20.30

 

 

 

 Vrijdag 20 december

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

Klaasjan Bruins+Wieke Kiers

Henk Solle+Wimmie Beving

 6-3 7-5

19.15

Henk Roede+Miranda Visser

Josin van der Berg+Henriette Bosma

 4-6 6-4 3-6

20.30

Ben Vegter+Ieta de Jong

Erik van Deel+Baukje de Haan

 4-6 7-5 5-10

20.30

 

 

 

Vrijdag 27 december

Tijd              Team 1                                                                Team 2                                                                   
19.45           Henk Roede+Miranda Visser                          Folkert Boonstra+Saskia Walstra                  3-6 4-6

 Vrijdag 10 januari

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

Henk Roede+Miranda Visser

Klaasjan Bruins+Wieke Kiers

 0-6 2-6

19.15

Josin van der Berg+Henriette Bosma

Henk Solle+Wimmie Beving

 6-2 7-6

20.30

Wim Noordhof+Mirjam Wijma

Erik van Deel+Baukje de Haan

 uitgesteld

20.30

Folkert Boonstra+Saskia Walstra

Ben Vegter+Ieta de Jong

 6-2 6-2

 Vrijdag 17 januari

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

Folkert Boonstra+Saskia Walstra

Klaasjan Bruins+Wieke Kiers

 6-3 6-3

19.15

Job Mol+Margriet de Boer

Hidde Veenstra+Karla van Oosten

 1-3 3-6

20.30

Ben Vegter+Ieta de Jong

Henk Solle+Wimmie Beving

 7-6 6-3

20.30

Henk Roede+Miranda Visser

Wim Noordhof+Mirjam Wijma

 uitgesteld

 Vrijdag 24 januari

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

Henk Roede+Miranda Visser

Ben Vegter+Ieta de Jong

 uitgesteld

19.15

Hendrik Hijlkema+Sandra Hijlkema

Hidde Veenstra+Karla van Oosten

 3-6 0-6

20.30

Wim Noordhof+Mirjam Wijma

Henk Solle+Wimmie Beving

 6-0 6-4

20.30

Erik van Deel+Baukje de Haan

Josin van der Berg+Henriette Bosma

 2-6 4-6

 Vrijdag 31 januari

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

Hendrik Hijlkema+Sandra Hijlkema

Erik van Deel+Baukje de Haan

 uitgesteld

19.15

Job Mol+Margriet de Boer

Henk Solle+Wimmie Beving

 7-5 7-6

20.30

Klaasjan Bruins+Wieke Kiers

Ben Vegter+Ieta de Jong

 4-6 6-7

20.30

Folkert Boonstra+Saskia Walstra

Wim Noordhof+Mirjam Wijma

 7-6 4-6 6-7

 Donderdag 6 februari (ingelaste wedstrijddag)

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

Josin van der Berg+Henriette Bosma

Ben Vegter+Ieta de Jong

 6-3 6-0

19.15

Folkert Boonstra+Saskia Walstra

Erik van Deel+Baukje de Haan

 3-6 3-6

20.30

 Wim Noordhof+Mirjam Wijma

 Hidde Veenstra+Karla van Oosten

 3-6 3-6

20.30

 Josin van der Berg+Henriette Bosma

 Hendrik Hijlkema+Sandra Hijlkema

 uitgesteld

 

Vrijdag 7 februari

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

Henk Roede+Miranda Visser

Job Mol+Margriet de Boer

 uitgesteld

19.15

Hendrik Hijlkema+Sandra Hijlkema

Henk Solle+Wimmie Beving

 uitgesteld

20.30

 Klaasjan Bruins+Wieke Kiers

 Job Mol+Margriet de Boer

7-6 6-3 

20.30

 Wim Noordhof+Mirjam Wijma

 Erik van Deel+Baukje de Haan

 6-0 6-2

 Vrijdag 14 februari

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

 

 

 

19.15

Henk Roede+Miranda Visser

Hendrik Hijlkema+Sandra Hijlkema

 3-6 1-6

20.30

Josin van der Berg+Henriette Bosma

Wim Noordhof+Mirjam Wijma

 5-7 3-6

20.30

 Hendrik Hijlkema+Sandra Hijlkema

 Job Mol+Margriet de Boer

 6-4 6-4

 Vrijdag 21 februari

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

 

 

 

19.15

Henk Roede+Miranda Visser

 Wim Noordhof+Mirjam Wijma

 3-6 1-6

20.30

Folkert Boonstra+Saskia Walstra

Hendrik Hijlkema+Sandra Hijlkema

 6-3 3-6 6-3

20.30

Henk Roede+Miranda Visser

Henk Solle+Wimmie Beving

 7-5 6-1

 Vrijdag 28 februari

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

Henk Roede+Miranda Visser

Hidde Veenstra+Karla van Oosten

 0-6 2-6

19.15

 

 

 

20.30

 

 

 

20.30

 Ben V egter+Ieta de Jong

 Hidde Veenstra+Karla van Oosten

 2-6 0-6

Dinsdag 4 maart

Tijd              Team 1                                                                 Team 2
19.15           Erik van Deel+Baukje de Haan                       Hidde Veenstra+Karla van Oosten

 Vrijdag 7 maart

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

 Klaasjan Bruins+Wieke Kiers

 Hendrik Hijlkema+Sandra Hijlkema

 4-6 1-6

19.15

 

 

 

20.30

Ben Vegter+Ieta de Jong

Job Mol+Margriet de Boer

 uitgesteld

20.30

 

 

 

 Vrijdag 14 maart

Tijd

Team 1

Team 2

Uitslag

19.15

19.15

20.30

20.30

Klaasjan Bruins+Wieke Kiers

Erik van Deel+Baukje de Haan

Ben Vegter+Ieta de Jong

Folkert Boonstra+Saskia Walstra

Hidde Veenstra+Karla van Oosten

Henk Solle+Wimmie Beving

Hendrik Hijlkema+Sandra Hijlkema

Hidde Veenstra+Karla van Oosten

 2-6 2-6

 6-1 5-7 6-4

uitgesteld

2-6 2-6

Zondag 16 maart

Tijd             Team 1                                                            Team 2
12.30          Henk Roede+Miranda Visser                           Job Mol+Margriet de Boer                         6-4 6-2

 

Woensdag 19 maart

Tijd              Team 1                                                            Team 2
19.30           Henk Roede+Miranda Visser                         Erik van Deel+Baukje de Haan
19.15          Job Mol+Margriet de Boer                                Ben Vegter+Ieta de Jong
20.30           Henk Roede+ Miranda Visser                        Ben Vegter+Ieta de Jong